Serdecznie witamy w Cukierni Antoniego Bończyka

Wrześniem rozpoczyna się rok szkolny. Życzymy wszystkim uczniom sukcesów, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Uczniów w zawodzie cukiernik i piekarz zapraszamy do odbycia praktyki w naszym zakładzie, szczegóły odnajdą Państwo w dziale praca. Zachęcamy Państwa do zapoznania sie z ofertą tortów dla dzieci i okolicznościowych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy wyczerpująco odpowiedzą na każde pytanie związane z doborem i zaprojektowaniem tortu. Nigdy nie jest za wcześcnie ani za póżno aby skomponować swój wymarzony tort weselny a także zastanowić sie nad doborem ciast a weselną uroczystość.

W dzisiejszym (27 lipiec) Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej opublikowane zostało rozporządzenie wykonawcze Komisji rejestrujące kołocz śląski / kołacz śląski jako Chronione Oznaczenie Geograficzne. Jest to już 29 zarejestrowany produkt z Polski – ale pierwszy z naszego regionu.

nietypowe pojazdy

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziliście nas Państwo podczas Targów Ślubnych. Cieszymy się, że nasze propozycje tortów weselnych spotkały się z tak ciepłym przyjęciem. Nasza galeria została uzupełniona o nowe wzory.

Miło nam poinformować, że nasza cukiernia stworzyła profil na portalu społecznościowym facebook.com. Zachęcamy do przeglądania galerii i uczestniczeniu w facebookowym miniforum. Państwa opinie z pewnością pomogą nam w spełnianiu oczekiwań.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów Ślubnych w Tychach, Rybniku i Sosnowcu. Mamy nadzieję, że rozmowa z naszymi doradcami pomogła Państwu w wyborze tortu weselnego, który jeszcze bardziej uświetni cudowny dzień ślubu i wesela. Zapraszamy do przeglądania bogatej galerii tortów weselnych.

Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy bajecznie kolorowe, ręcznie zdobione, wyśmienite torty urodzinowe i okolicznościowe. Taki tort z ulubionym bohaterem bajek na pewno stanie się dużą atrakcją dla dzieci podczas przyjęcia urodzinowego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą tortów dla dzieci i okolicznościowych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy wyczerpująco odpowiedzą na każde pytanie związane z doborem i zaprojektowaniem tortu. Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno aby skomponować swój wymarzony tort weselny a także zastanowić się nad doborem ciast a weselną uroczystość.

Równocześnie mamy zaszczyt powitać Państwa na naszej stronie firmowej. Witryna w ostatnim czasie zmieniła swój kształt i jednocześnie, mamy nadzieję, stała się bardziej przyjazna i interesująca dla naszych gości. Znajdą tu Państwo znacznie więcej informacji na temat naszej działalności i osiągnięć.

Ciągłej rozbudowie ulega galeria, gdzie prezentujemy miedzy innymi propozycje tortów weselnych, okolicznościowych i tortów dla dzieci. Dołożymy starań, by galerie były na bieżąco aktualizowane i powiększane o nowe wzory. Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami w działach: współpraca i oferty pracy. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej tablicy ogłoszeń w dziale „polecane”, gdzie prezentujemy strony i miejsca godne uwagi.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do lektury.

 
Designed by Desmont.
www.bonczyk.pl